Organizační pokyny

 

Všeobecné informace

Registrace účastníků bude probíhat ve středu a ve čtvrtek vždy hodinu před začátkem odborného programu a v průběhu celého dne. U registrace obdržíte kromě odborného programu a dalších odborných materiálů také jmenovky, které je nutné nosit viditelně. Jmenovky Vás opravňují účastnit se odborného programu konference a umožní Vám vstup do hlavního sálu a přednáškového sálu, kde probíhají paralelní sekce a workshopy.

Certifikáty budou vydávány každý den po skončení odborného programu.

Ubytování a dopravu si zajišťují účastníci individuálně. Možnosti ubytování zde.

 

Informace pro přednášející

Pro přednášející jsou k dispozici dataprojektor a notebook s nainstalovaným Microsoft OFFICE. Jiné požadavky na techniku je nutno projednat s organizátorem minimálně 14 dní před akcí.

Prezentace v programu Power Point zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud nechcete z jakýchkoli důvodů prezentaci poslat, přineste ji na flash disku nejdéle v přestávce před zahájením příslušného bloku, do kterého bude Vaše přednáška zařazena. Pro tyto účely bude zřízeno IT centrum, kde bude možné prezentace vyzkoušet.

Délka vystoupení přednášejících je omezena časovým limitem 15 minut, pokud se přednášející při registraci k aktivní účasti nedohodl s pořadatelem jinak. 

 

Informace pro vystavovatele

Vystavující subjekty mají vyhrazen prostor v přísálí a foyer hlavního sálu. Zástupci vystavujících subjektů obdrží u registrace jmenovky, které jim umožní vstup do přednáškových sálů.

 

V průběhu kongresu získáte veškeré informace s registračním centru.