Organizační pokyny

 

Všeobecné informace

Registrace účastníků bude probíhat ve středu hodinu před začátkem presympozia, ve čtvrtek i v pátek hodinu před začátkem odborného programu a v průběhu celého dne. U registrace obdržíte kromě odborného programu a dalších odborných materiálů také jmenovky, které je nutné nosit viditelně. Jmenovky Vás opravňují účastnit se odborného programu kongresu a umožní Vám vstup do sálu, kde probíhají workshopy a do sálu s občerstvením. Jmenovky budou pro snadnou identifikaci barevně odlišeny.

Certifikáty budou vydávány každý den po skončení odborného programu.

Ubytování a dopravu si zajišťují účastníci individuálně. Možnosti ubytování zde.

 

Informace pro přednášející

Pro přednášející jsou k dispozici dataprojektor a notebook s nainstalovaným Microsoft OFFICE. Jiné požadavky na techniku je nutno projednat s organizátorem minimálně 14 dní před akcí.

Prezentace v programu Power Point zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud nechcete z jakýchkoli důvodů prezentaci poslat, přineste ji na flash disku nejdéle v přestávce před zahájením příslušného bloku, do kterého byla Vaše přednáška zařazena. Upozorňujeme však, že v takovém případě za případné technické problémy se spuštěním prezentace neručíme.

Délka vystoupení přednášejících je omezena časovým limitem 15 minut, pokud se přednášející při registraci k aktivní účasti nedohodl s pořadatelem jinak. Upozorňujeme, že budeme striktně vyžadovat dodržení časového limitu nebo předem dohodnuté jiné časové dotace, aby nedocházelo k narušení harmonogramu kongresu. Pro usnadnění přehledu o uplynulém čase bude mít přednášející k dispozici časomíru.

 

Informace pro vystavovatele

Vystavující subjekty mají vyhrazen prostor v přísálí a foyer hlavního sálu. Zástupci vystavujících subjektů obdrží u registrace jmenovky, které jim umožní vstup do sálu s občerstvením.

 

V průběhu kongresu získáte veškeré informace s registračním centru.