Program konference

Konferenci pro Vás připravuje

EDUMED s.r.o.

Dělnické domy 81

550 01 Broumov

e-mail: info@edu-med.cz

 

Vystavovatelé a sponzoři

Vážení přátelé a partneři,

dovoluji si Vás jménem organizačního garanta společnosti EDUMED s.r.o. a koordinátorů odborného programu MUDr. Alice a Jiřího Veselých pozvat k účasti na odborné konferenci Náchodské mezioborové dny, která se bude konat ve dnech 18. a 19. října 2023 v Náchodě. Letošní 18. ročník svým zaměřením navazuje na předešlé ročníky a bude věnován širší problematice různých oborů s důrazem na mezioborovou spolupráci. Budou diskutována témata v péči o pacienty s diabetem mellitem, obezitou, osteoporózou, chronickým srdečním selháním, včetně aspektů koordinace péče mezi praktickými lékaři a odbornými ambulancemi. V rámci odborného programu budou prezentována aktuální odborná doporučení a léčebné postupy. Konference je akreditována pro lékaře a ohodnocena 12ti body. Odborný program bude vydán po uzávěrce přihlášek k aktivní účasti, nejpozději však do konce měsíce září.

Bude nám ctí, pokud přijmete naše pozvání a nabídku a stanete se jedním z partnerů či sponzorů konference nebo využijete možnosti účasti na doprovodné výstavě.

Bližší informace k účasti Vám ráda poskytnu na níže uvedených kontaktech.

 

ORGANIZAČNÍ ZAJIŠTĚNÍ a kontakt pro přihlášení k účasti 

EDUMED s. r. o., Dělnické domy 81, 550 01 Broumov 

kontaktní osoba: Jitka Hejzlarová 

mobil: +420 604 922 814, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.