Aktivní účast

Aktivní účastník je autor odborného sdělení (přednášky) a posteru, spoluautor na přednášce a posteru. Aktivní účastníci jsou v rámci celoživotního vzdělávání také bodově ohodnoceni. Autoři odborných sdělení a posterů se musí k aktivní účasti přihlásit do 10. září 2018.

Zařazení přednášky s časovým upřesněním bude účastníkovi sděleno po sestavení odborného programu. V případě, že bude zájem o aktivní účast na konferenci přesahovat čas určený na jednotlivé odborné bloky, budou přednášky probíhat paralelně ve více sálech. Pořadí přednášek a jejich zařazení do programu určuje organizační výbor ve spolupráci s odbornými garanty.

PŘIHLÁŠKY

Přihlášky k aktivní účasti (autoři odborných sdělení a posterů) jsou možné pouze elektronicky a to prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách kongresu www.nmd.edu-med.cz nejpozději do 10. září 2018. Součástí elektronické přihlášky je také vyplnění abstraktu, bez kterého se nelze k aktivní účasti přihlásit. V případě, že je váš abstrakt obsáhlý, můžete v registračním formuláři vyplnit pouze stručnou charakteristiku sdělení, a abstrakt zaslat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Organizátor si vyhrazuje právo nezařadit přednášku do programu konference jak z důvodu nesplnění podmínek výše uvedených podmínek, tak i z kapacitních důvodů. Autoři odborných sdělení a posterů mají účast na odborném i doprovodném programu zdarma.

MOŽNOSTI PREZENTACE

  • formou volného sdělení s prezentací v programu PowerPoint s dodržením časového limitu 15 minut
  • formou posteru (formát A0 nebo A1)

Přednášky delší než stanovený limit 15 minut budou akceptovány pouze po předchozí domluvě s organizátorem, proto je nutné na tuto skutečnost při přihlašování upozornit.

 

informace k přihláškám:

Silvie Pallasová

mobil: +420 728 846 034, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.