Vystavovatelé a sponzoři

 

Vážení přátelé a partneři,

i v této epidemiologicky nestabilní době připravujeme 15. ročník odborné konference Náchodské mezioborové dny a chceme Vás pozvat k účasti.

Konference proběhne ve dnech 14. a 15. října 2020.

V tuto chvíli je připravena tradiční prezenční forma konference, která bude zahájena v případě příznivé epidemiologické situace v Hotelu u Beránka v Náchodě ve středu 14. října v 15 hodin a bude ukončena 15. října v odpoledních hodinách. Aktuální situace nás nicméně nutí uvažovat i o alternativních způsobech konání konference, a proto paralelně připravujeme i formu virtuální či kombinovanou. Vzhledem k nestabilitě situace ponecháváme výběr formy konání konference zatím otevřený.

Přes výše uvedené nejasnosti pevně věříme, že jakákoli forma průběhu konference umožní sdělení nových poznatků a diskuzi témat, která účastníky obohatí.

Chceme Vám poděkovat za Vaše partnerství v minulých letech a bude nám ctí, pokud se rozhodnete konferenci podpořit i v roce letošním.

Informace o konferenci, které průběžně aktualizujeme, naleznete na webových stránkách nmd.edu-med.cz.

Budeme se těšit na shledání s vámi.

 

za programový a organizační výbor

MUDr. Jiří Veselý, MUDr. Alica Veselá, Jitka Hejzlarová

 

Nabídku účasti Vám rádi zašleme na vyžádání stejně jako informace k aktuálně připravovaným formám prezentace.

Rámcový program připravujeme a zašleme Vám v co nejbližší době.

 

informace k přihláškám:

Jitka Hejzlarová

mobil: +420 604 922 814, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.