Program konference

Konferenci pro Vás připravuje

EDUMED s.r.o.

Dělnické domy 81

550 01 Broumov

e-mail: info@edu-med.cz

 

Vystavovatelé a sponzoři

 

Vážení přátelé a partneři,

dovolujeme si Vás pozvat k účasti na odborné konferenci, kterou společnost EDUMED s.r.o. již tradičně pořádá v Hotelu u Beránka v Náchodě, a na které se s řadou z vás pravidelně setkáváme.

Věříme, že opět přijmete naše pozvání a stanete se jedním z partnerů či sponzorů konference nebo využijete možnosti účasti na doprovodné výstavě. 

Pro přihlášení k účasti prosím kontaktujte paní Jitku Hejzlarovou.

Odborný program začíná v úterý 2. 11. 2021 ve 13 hodin. Přístup do sálu pro přípravu prezenčního stánku bude umožněn vystavujícím subjektům týž den od 9 hodin.

Vystavující subjekty budou mít vyhrazen prostor ve foyer a přilehlém sále vedle hlavního přednáškového sálu v 1. patře v přednáškové části Hotelu u Beránka v Náchodě.

Prostor pro jednotlivé vystavující subjekty bude ve zmíněných sálech vyčleněn dle zasmluvněné pozice a na místě označen.

Při příchodu se prosím hlaste u registrace. Zde vám bude sděleno umístění Vašeho stolku a další informace k průběhu konference.

Dovolujeme si upozornit, že vzhledem k protiepidemickým opatřením budeme u registrace vyžadovat předložení dokladu o očkování či provedeném testu dle aktuálně platného nařízení MZČR.

 

Kontaktní osoba:

Jitka Hejzlarová

mobil: +420 604 922 814

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.